defibech_trainingselectroden_kinderen_set

Defibtech Trainingselectroden (kinderen) (1 set)

Defibtech
23.1.0104
    Levertijd:2 - 3 dagen
Bestel
  • Beschrijving
  • Meer
Kinderelektroden, defibtech
Deze trainingselektroden voor kinderen maken het mogelijk de LIFELINE AED (met trainingsbatterij en software) en/of de AED-trainer te gebruiken voor instructie.De trainingselektroden zijn geschikt om meerdere malen te gebruiken en zijn niet geschikt om mee te defibrilleren.

Trainingselektroden voor kinderen

Met deze Defibtech trainingselektroden voor kinderen kan tijdens een AED- en reanimatietraining het gebruik van elektroden bij een kind worden geoefend. De set is bedoeld voor trainingsdoeleinden en kan meerdere keren worden gebruikt.

De trainingselektroden kunnen worden gebruikt met de Defibtech Lifeline AED Trainer. Ze kunnen daarnaast worden gebruikt met een daarvoor geschikt gemaakte Lifeline AED met trainingsbatterij en trainingssoftware.

Kenmerken

  • 1 set Defibtech trainingselektroden voor kinderen
  • Voor AED- en reanimatietraining
  • Geschikt voor herhaald gebruik
  • Voor gebruik met Defibtech Lifeline trainingsapparatuur

Let op: deze elektroden zijn uitsluitend bedoeld voor training. Ze zijn niet geschikt voor patiëntgebruik of voor het toedienen van een defibrillatieschok.

Defibtech trainingsmaterialen

Voor een complete oefensituatie zijn verschillende Defibtech trainingsmaterialen verkrijgbaar. Bekijk ook de Defibtech Lifeline AEDTrainer en de overige trainingsaccessoires in ons assortiment.